Kurumsal Bakım Anlaşması


Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Firmalar için bilgi iletişim sisteminin önemi her geçen gün artmaktadır. Sistemden veya altyapıdan kaynaklanan problemler hem vakit kaybına hem de maddi zararlara sebep olmaktadır.

Bu durumda, bilgi iletişim sisteminin aksamadan çalışması, sorun oluşumunun önlenmesi ve oluşan sorunun en kısa zaman da işleyen sistemin aksatmadan giderilmesi hızlı ve devamlı bir hizmet gerektirir. Bakım anlaşması sayesinde zaman kaybetmeden mali açıdan tasarruf etmiş olursunuz.

Anlaşma kapsamında bilgisayar yazılımı ve donanımı, yazıcı, fax, fotokopi, bakım-onarım, kablolu-kablosuz ağ sistemi, veri kontrolü, verilerin yedeklenmesi girmektedir.

Yıllık olarak yapılan anlaşmanın fiyatları bilgisayar sayısına, markasına göre değişiklik göstermektedir.

Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?

Firmasında bilgisayar, monitör, notebook, yazıcı vb. donanımları olan bilgisayarlarda oluşan sorunların acil giderilmesini isteyen tüm işletmeler bu anlaşmayı yaptırabilirler.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?

Anlaşma süresi dâhilinde işletme içinde servis kısa aralıklarla periyodik bakım, sorunlu donanımın işletme içinde onarımı mümkün olmadığında Gencer Bilgisayar merkezinde onarım işleminin yapılması. Bilgisayar donanımlarının orijinal yedek parça tedariği, sektörel programların çalışır hale getirilmesi, tüm yazılım güncellemeleri ve konuyla ilgili bilgilendirilme hizmetleri verilmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?

Anlaşmanın maliyeti firma içerisindeki bilgisayar sayısı ve firmanın kapsamına göre değişiklik göstermektedir.

Sisteminizin alt yapı analizi yapıldıktan sonra uygun olan fiyat teklifi hazırlanır ve tarafınıza sunulur.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?

Kurumsal bakım anlaşmamızın olduğu firmalar öncelikli müşterilerimizdir. Ayrıca ekstra servis ihtiyaçlarında fazladan ücret ödemezler. Sorunlara acil müdahale edilip, kısa zamanda giderilir. Sorunlar giderilene kadar geçici donanım elemanları temin edilir. Gerekli donanım üniteleri satın alındıklarında özel ödeme imkânı ve iskonto sağlanır.

Kurumsal Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır?

İlk etapta karşılıklı her iki tarafın talepleri belirlenir. Firmanın bilgisayarları ve çalışan sisteminin analizi yapılır. Yapılacak hizmetler sunulur. Sözleşme hazırlanıp onaylandığında yeterli görülen ekip işletme bilgisayarlarında çalışma yapar.

Paylaş
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
👋 Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız!