Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik kameralarında lider firma ve ürünlerle çalışmaktayız. Bu konuda en hassas olduğumuz ilke kullanacağımız ürünlerin müşterilerimize mümkün olduğunca hiç sorun çıkarmayan markalardan seçerek kullanmamızdır.

Bizimle irtibata geçmeden karar vermemenizi önemle rica ederiz.

Güvenlik sistemleri

Güvenlik sistemleri

Güvenlik Kameraları

Metal kasa veya box kamera olarak sınıflandırılan CCTV kameralar genel bir tabir olarak CCD kamera olarak bilinirler. CCTV kamera sistemlerinde en fazla kullanılan kamera çeşidi olduğu söylenebilir.

Metal kutulu ccd kameralar kullanıldığında ayrıca CCTV kamera lensi ve ayak kullanmak gerekir. Eğer dış ortamda kullanılacaksa kamera muhafazası, muhafaza ayağı ve lens kullanmak gereklidir. CCD kamera seçimi yaparken kullanılacak ortam şartlarına uygun seçim yapılmalıdır. Göz önüne alınacak en önemli parametreler kameranın çözünürlüğü ve minimum ışık hassasiyeti olacaktır.

CCD box güvenlik kamerası için en önemli elektronik komponent image sensoru ve digital işlemcidir. İmaj sensör ve video işlemcisini dünyada belli başlı birkaç firma üretir. Bunlar arasında en önde gelenleri : Sony, Sharp, Panasonic, LG, Samsung’tur.

Bu firmalar arasında Sony dünyada ilk image sensoru üreten firma olduğu için en yaygın kullanılan chip Sony’dir.

> Sony chipli güvenlik kameraları doğal renk vermekle ünlüdür.

» Sharp sensörlü guvenlik kamerasi canlı renk verir.

» LG siyah beyaz chip konusunda uzmandır.

Günlük yaşamda kamerada kullanılan chip neredeyse bu markalarla anılır: Sony güvenlik kamerası, Sharp guvenlik kameralari vb. Fakat bu hatalı bir tanımdır. Doğrusu Sony image sensörlü guvenlik kameralari, Sharp sensorlu güvenlik kameraları vb. olmalıdır.

Kapalı Devre CCTV Kamera Sistemleri

Günümüzde CCTV kapalı devre televizyon sistemleri artık gündelik hayatımızın bir parçası haline geldi. Evlerde, işyerlerinde, mağaza ve alişveris merkezlerinde kameraların güvenlik amacıyla kullanılması son derece yaygınlaştı. PROAKTİF GÜVENLİK CCTV kapalı devre kamera sistemi cihazlarının satış, montaj hizmetlerini profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Tüm dünyada güvenlik profesyonellerinin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen PROAKTİF GÜVENLİK CCTV kapalı devre televizyon alanında da bu yaklaşımından ödün vermemektedir. Birkaç kamera ve monitörden oluşan basit sistemlerden, sofistike hızlı dome kameralar, matrix ve multiplexer’ler, dijital kayıt ve remote görüntü aktarım sistemlerine kadar her türlü CCTV kapalı devre televizyon sistemlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Bu bölümde küçük ve orta ölçekli kapalı devre televizyon sistemlerine ilişkin ürünlerimizi bulabilirsiniz. Daha gelişmiş ve güvenlik, yangın, kartlı giriş kontrol sistemleri ile de entegre olabilen kapali devre televizyon sistemlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Görüntü Transferi & Dijital Kayıt Sistemleri

Dijital Kayıt & Görüntü Transferi geniş yelpazedeki bir çok yüksek teknoloji gerektiren projeler için doğru  seçim ve ekonomik bir çözümdür. Görüntülemeyi en etkin olarak kullanarak güvenlik teknolojisi için vazgeçilmez bir seçimdir. Fabrikalar, hastaneler, okullar, oteller, plaza binaları, küçük işletmeler, ofis, ev ve diğer uygulamalar için ideal bir performans sunmaktadır. Dijital Kayıt & Görüntü Transferi geleneksel video kontrol sistemleri için kullanılan analog sistemlerin yerini, daha fonksiyonlu ve daha ekonomik  bir çözüm sunarak  başarılı bir şekilde almıştır. Sadece pahalı sistemlerin yerini alacak bu ürünler, aynı zamanda oldukça kolay kullanıma sahip kullanıcı ara yüzü ile, her hangi bir eğitim gerektirmeyen tamamen TÜRKÇE bir yazılım ile profesyonel, esnek, basit ve ekonomiktir. Grafik tabanlı ara yüzü ve Türkçe olmasından dolayı kullanım ve kurulumda esneklik ile basitliğe sahiptir.  Ayarlanabilir kayıt hızı ve türü. (1-50-100Frame/Sec.)  1-4-9-16 ve daha üstü 32’e kadar Multi screen özelliği, bölünmüş ekran üzerinde kameraların yer değişimi ve tek tuş ile bir çok fonksiyonu kullanabilmektedir. Kaydetme ve kayıt izlemede kolaylık sağlamaktadır. (Tarih ve zaman ile kayıt arama, tek tuş ile DVR konumuna geçme veya playback yaparak izleme fonksiyonu). Teknik destekte sınırsız hizmet. LAN, WAN, INTERNET veya TELEFON hattı üzerinden uzaktan hızlı erişim ve yüksek görüntü kalitesinde izleme yapmaktadır. Akıllı hareket algılama sistemi ile alarm konumunda e-mail üzerinden alarm gelen kameranın resminin iletilmesi veya telefon hattı üzerinden daha önceden kaydedilen numaralara sesli mesaj iletebilmektedir.

Paylaş
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
👋 Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız!